Správa SEO

Správa SEO je služba pro majitele firemních webů a provozovatele internetových obchodů zaměřených především na konverzi a vysokou návštěvnost. Správa SEO je účtována měsíčně a je to dlouhodobá kontinuální spolupráce mezi Vámi a námi za účelem dosažení co nejlepších výsledků pro Vás a eliminaci Vaší konkurence. Podstatou spolupráce je pomoci Vašemu byznysu uspět na internetu, a to my umíme.

Hlavní cíle SEO správy:

 • Zviditelnit Váš web ve vyhledávačích (branding – budování značky na internetu)
 • Zvýšit návštěvnost webu skrze celkově optimalizovaný web na množství slov
 • Oslovovat cílové skupiny zákazníků skrze přesně cílená klíčová slova
 • Pozicování – zlepšování konkrétní umístění na chtěna slova na Seznamu a Googlu
 • Zvýšovat hodnotu webu (zvýšovat konverzní poměr) díky lepší použitelnosti
 • Zvýšit počty objednávek/poptávek přes Váš web - např. podpora PPC, zbožových srovnávačů
 • Snížovat náklady na získání zákazníka

Proč zvolit pro SEO Vašeho webu právě SEO Expert?

Nejběžnější varianty SEO správy:

Balíček SEO správa START

Cena: 3 500,- Kč pokud se jedná o malé webové stránky či e-shopy živnostníků, kteří se chtějí do SEO pustit a zažít ve svém podnikání změnu, a přitom nemají vysoce konkurenční prostředí (tj. nemají náročná klíčová slova, jsou totiž regionální, typicky "speciální služba Město"). Ideálním příkladem jsou např. ds-servis.cz, plynoservis-praha.cz, mozkyt.cz aj. Volitelná bonusová odměna 300 - 2000 Kč za každé těžší klíčové slovo když dosáhneme 1. stránky.

Balíček SEO správa NORMAL

Cena: 7 000,- Kč pokud se jedná o webové stránky firem, či menší e-shopy, které potřebuji kvalitní SEO a získat tak množství nových zákazníků, a přitom mají malé až středně  konkurenční prostředí (tj. běžná klíčová slova jako názvy služeb, produktů, cílení na město Praha apod.). Ideálním příkladem jsou např. svetsoucastek.cz, paralyzery-vychytavky.cz, aaapapir.cz, seiva.cz aj. Volitelná bonusová odměna 300 - 2000 Kč za každé těžké klíčové slovo když dosáhneme 1. stránky.

Balíček SEO správa PROFI

Cena: 10 000,- Kč pokud se jedná o webové stránky firem, či běžné e-shopy, které potřebuji kvalitní SEO a získat tak množství nových zákazníků a radikálně zvýšit návštěvnost a lepší branding, a přitom mají střední až poměrně konkurenční prostředí (tj. běžná klíčová slova jako typy a názvy služeb, produktů, cílení na město Praha i celou ČR, obecná slova apod.). Ideálním příkladem jsou např. zdravotni-zidle.cz, asklepion.cz, lpg-autogascentrum.cz aj. Volitelná bonusová odměna za pozice na domluvená slova, či odměna z obratu, či za každého přivedeného návštěvníka dle Google Analytics.

Jak to u nás probíhá:

U všech možností SEO správy chceme, abyste se mohli plně věnovat pouze “svému byznysu”. Na nás je zajistit vše, co se SEO souvisí. Nejprve si společně zvolíme cíle a klíč. slova, podepíšeme smlouvu, nastavíme si všechny potřebné přístupy a nástroje, a následně začneme optimalizovat texty u souvisejících podstránek. Zaměříme se na získávání odkazů a zvyšování sociálního hodnocení webu, a vyhledávače ho budou mít rádi. Postupně během několika měsíců provedeme široké portfolio typů práce, která má efekt na Váš obchodní úspěch na internetu.

Garantujeme Vám zlepšení pozice webu v oblasti klíčových slov a vzrůstající návštěvnost. Hodnota webu a jednotlivých stránek vzroste a podnikové zdroje budou efektivněji využity. V neposlední řadě Vám zaručíme úsporu nákladů. Obraťte se na společnost SEO Expert, zajistěte si profesionální SEO správu a mějte úspěch! Pokračujte dále vyplněním níže uvedeného poptávkového formuláře, po kterém se Vám do 24 hodin v pracovních dnech ozve náš konzultant a vše s Vámi detailně probere a vyhodnotíme-li, že Vám můžeme pomoci, rádi se ihned pustíme do spolupráce.

„Díky vytvoření a následné optimalizaci nového e-shopu se naše pozice i návštěvnost neuvěřitelně zvedla. Těšíme se na další spolupráci!„

David Kuchař, www.kkkzlin.cz

Dovoluji si Vám touto cestou poděkovat za vytvoření perfektně fungujících www stránek a kvalitní SEO správu, která mi přivedla mnoho nových zákazníků a zvýšila odbyt mých výrobků. Z počátku jsem Vašim slibům nevěřil, ale Vaše práce mě přesvědčila, že jsem opravdu zvolil správně a mé vynaložené prostředky se mi mnohonásobně vrátí. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků.

Martin Plaček, www.europal.cz

Hned první návštěvník si u mě nechal udělat kalkulaci. Poptávkový web odvedl svoji práci dokonale a investice se mi opravdu vyplatila. Zkuste to!

Daniel Setunský, www.ds-servis.cz

Všechny reference

Získejte ebook 15 mýtů o SEO zdarma.

Prosím klikněte na Sdílet a přidejte zprávu na FB.

Stáhnout

Nezávazná poptávka k této službě

 • Vaše jméno *:
 • E-mail *:
 • Telefon *:
 • WWW stránky:
 • Zpráva *:
 • Spočítejte *: 6 - 2 =

Odpověď na Vaší poptávku můžete očekávat do 24 hodin.

Odeslat poptávku

Potřebujete poradit? Využíjte naší bezplatné konzultace! Volejte prosím na 773 993 014

Nevíte si rady?

 • Jméno: Alena Špinarová
 • Telefon: +420 773 993 014
 • E-mail: