Služby Google Analytics

Víte, kdo jsou Vaši návštěvníci, jak procházejí web a jak úspěšné jsou jednotlivé stránky Vašich internetových stránek? Sledování statistik návštěvnosti je nezbytným krokem rozvoje internetových stránek, stejně jako podstatnou součástí optimalizace pro vyhledávače.  Z dat návštěvnosti lze vyčíst důležité informace o webu a jeho návštěvnících. Aby však tyto informace byly prospěšné, je třeba umět je správně vyhodnotit a následně aplikovat na webu.

Jak data o návštěvnosti zvýší prodej?

Abychom Vám pomohli v této oblasti, připravili jsme pro Vás balík profesionálních služeb Google Analytics. Chceme Vám maximálně usnadnit cestu k lepšímu webu. Naši odborní konzultanti prošli mnoha školeními a úspěšně složili zkoušku Google Analytics IQ test. Navíc mají bohaté praktické zkušenosti se správou internetových projektů.

Podívejte se na naše klienty.

Co je Google Analytics?

Google Analytics je velmi efektivní nástroj nejen pro měření návštěvnosti, ale zejména pro vyhodnocování efektivity internetových stránek. Podá nám velmi přesný obrázek o jednotlivých částech či stránkách webu.

Vaši návštěvníci

Můžete tak zjistit nejen počty návštěvníků a zobrazení stránek, ale také např. z jakých měst přicházejí, jaké prohlížeče, operační systémy či rozlišení monitoru používají či jak často se Vaši návštěvníci na Váš web vracejí.

Jednotlivé stránky a PPC kampaně

Rychle zjistíte, které stránky jsou nejnavštěvovanější a jak jsou efektivní, z jakých vyhledávačů a díky kterým slovům k Vám návštěvníci přicházejí. Můžete také podrobně sledovat efektivitu Vašich PPC kampaní.

Cíle webu a elektronické obchodování (e-commerce)

Každý web by měl mít nějaký cíl (objednávka, registrace, poptávka apod.) S Google Analytics můžete detailně sledovat postup dosažení jednotlivých cílů webu. Můžete také zjistit, jak efektivní je Váš objednávkový proces, kudy lidé odcházejí a kam.

Díky elektronickému obchodování můžete sledovat detailně obchodování ve Vašem e-shopu.

Reporty

Důležitou součástí jsou reporty. Ty si můžete definovat podle svých potřeb a nechat si je zasílat v pravidelných intervalech na e-mail.

Už víte, proč je důležité sledovat Váš web a jeho návštěvníky?

Instalace Google Analytics

Google Analytics je poskytován zcela zdarma, v případech, kdy zhlédnutí stránek nepřekročí měsíční limit 5 milionů na jeden účet. Druhým případem je to, provozujete-li reklamní kampaň společnosti Google, která má velmi dobrou obchodní úroveň, pak neplatí limit počtu zhlédnutých stránek. Přesto, že je instalace měřící kódu pro menší weby poměrně jednoduchá, rádi Vám s ní pomůžeme. V případě, že máte rozsáhlejší internetový projekt či internetový obchod, kde chcete podrobně sledovat elektronické obchodování, pravděpodobně se neobejdete bez odborné pomoci. Díky neodborné instalaci měřícího kódu či konfiguračního skriptu Google Analytics můžete přijít o cenná data.

Nastavení Google Analytics

Díky obrovským možnostem systému není vždy jednoduché jeho nastavení. Existuje spousta možností konfigurace, zejména při nastavování sledování konverzí či obchodních transakcí, které zvládne jen proškolený odborník. Uvědomte si prosím, že špatné nastavení může zkreslit výsledná data.

Školení a konzultace

V případě Vašeho zájmu Vás velmi rádi proškolíme a zasvětíme do tajů sledování návštěvnosti a efektivity internetových stránek pomocí systému Google Analytics.

Budete-li mít konkrétní dotazy, zodpovíme je co nejlépe s ohledem na Váš web a jeho specifika. Ke každému projektu je třeba přistupovat individuálně, neboť každý web je něčím specifický.

Můžete začít třeba na našem blogu.

S naší pomocí se i Vy stanete odborníky na vyhodnocování návštěvnosti.

Analýza návštěvnosti

V případě, že chcete mít jistotu profesionálních výsledků analýzy návštěvnosti včetně konkrétních doporučení úprav Vašeho webu, si můžete nechat zpracovat detailní analýzu návštěvnosti. Naši specialisté projdou detailně Vaše statistiky návštěvnosti, vyhodnotí je s ohledem na Váš web a jeho specifika a navrhnou konkrétní kroky pro jeho vylepšení.

Podívejte se, co vše získáte analýzou návštěvnosti.

Naši odborní konzultanti:

Radek Karban - certifikát Google Analytics IQ Test

„Nechal jsem si zřídit poptávkový web od společnosti SEO Expert a tolik objednávek pár dnů po spuštění jsem opravdu nečekal. Vřeje doporučuji!„

Vratislav Melcer, www.ramovani-vazby.cz

„Díky vytvoření a následné optimalizaci nového e-shopu se naše pozice i návštěvnost neuvěřitelně zvedla. Těšíme se na další spolupráci!„

David Kuchař, www.kkkzlin.cz

Váš poptávkový web se mi opravdu vyplatil. Během pár týdnů jsem obsadila na všechna klíčová slova první stránku na Seznamu i Googlu.

Blanka Látalová, www.depilace-kosmetika.cz

Všechny reference

Získejte ebook 15 mýtů o SEO zdarma.

Prosím klikněte na Sdílet a přidejte zprávu na FB.

Stáhnout

Nezávazná poptávka k této službě

  • Vaše jméno *:
  • E-mail *:
  • Telefon *:
  • WWW stránky:
  • Zpráva *:
  • Spočítejte *: 6 - 2 =

Odpověď na Vaší poptávku můžete očekávat do 24 hodin.

Odeslat poptávku

Potřebujete poradit? Využíjte naší bezplatné konzultace! Volejte prosím na 773 993 014

Nevíte si rady?

  • Jméno: Alena Špinarová
  • Telefon: +420 773 993 014
  • E-mail: