Naše reference

Jeden z našich nejvýznamnějších dlouholetých klientů si od naší společnosti nechává realizovat kompletní SEO správu s vynikajícími výsledky.

Dlouholetý vážený klient, pro kterého zajišťujeme SEO správu webových stránek aaapapir.cz a aaapapir.sk, a také tvorbu podpůrných microsites.

Pro tuto společnost jsme vytvořili špičkové webové stránky a podpůrné microsites. Realizovali jsme také úspěšně celkovou profesionální SEO správu.

Pro váženého klienta, pana Paseku, jsme vytvořili dynamické internetové stránky s garantovanou SEO správu, s vynikajícími výsledky umístění klíčových slov na předních pozicích vyhledávačů.

Jeden z našich nejvýznamnějších dlouholetých klientů společnost AA lešenářský servis si od naší společnosti nechává realizovat kompletní SEO správu s vynikajícími výsledky. Děkujeme za projevenou důvěru.

Jeden z našich nejvýznamnějších dlouholetých klientů společnost Promal si od naší společnosti nechává realizovat kompletní SEO správu s vynikajícími výsledky. Děkujeme za projevenou důvěru.

Jeden z našich nejvýznamnějších dlouholetých klientů společnost LPG Autogas centurm si od naší společnosti nechává realizovat kompletní SEO správu s vynikajícími výsledky.

Jeden z našich nejvýznamnějších dlouholetých klientů společnost Seiva si od naší společnosti nechává realizovat kompletní SEO správu.

Pro váženého klienta Agenturu repro provádíme Garantovanou SEO správu s vynikajícími výsledky umístění klíčových slov na předních pozicích ve vyhledávačích.

Pro váženého klienta společnost GOLD INVEST Slovakia a.s. provádíme Garantovanou SEO správu s vynikajícími výsledky umístění klíčových slov ve vyhledávačích.

Pro tuto společnost zajišťuje SEO Expert tvorbu dynamických internetových stránek, kompletní SEO správu, a také úspěšný internetový marketing.

Pro tuto společnost jsme vytvořili špičkové webové stránky a realizovali kompletní SEO správu. S oběma aktivitami vyjádřil klient velkou spokojenost.

Pro jednoho z prvních klientů společnosti SEO Expert realizovali naši specialisté úspěšnou SEO lištu. Tímto děkujeme za projevenou důvěru.

Jednomu z našich prvních klientů zajistil tým společnosti SEO Expert SEO správu s vynikajícími výsledky. Tímto děkujeme za projevenou důvěru.

Velice si ceníme plně profesionálního a vstřícného přístupu k nám jako klientovi. Již delší dobu vnímáme, že špičkové výsledky ve své práci berou jako naprostou samozřejmost. Společnost SEO Expert můžeme opravdu jen doporučit.

<< << 1 2

Naši zákazníci

„Díky vytvoření a následné optimalizaci nového e-shopu se naše pozice i návštěvnost neuvěřitelně zvedla. Těšíme se na další spolupráci!„

David Kuchař, www.kkkzlin.cz

Hned první návštěvník si u mě nechal udělat kalkulaci. Poptávkový web odvedl svoji práci dokonale a investice se mi opravdu vyplatila. Zkuste to!

Daniel Setunský, www.ds-servis.cz

„V jednoduchosti je síla, říká se. A je to tak, společnost SEO Expert s tímto generátorem zákazníků u nás opravdu uspěla.„

Igor Mazur, www.solarnipanely-konstrukce.cz

Dovoluji si Vám touto cestou poděkovat za vytvoření perfektně fungujících www stránek a kvalitní SEO správu, která mi přivedla mnoho nových zákazníků a zvýšila odbyt mých výrobků. Z počátku jsem Vašim slibům nevěřil, ale Vaše práce mě přesvědčila, že jsem opravdu zvolil správně a mé vynaložené prostředky se mi mnohonásobně vrátí. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků.

Martin Plaček, www.europal.cz

S provedeným auditem dvou specifických oblastí jsme byli spokojeni, zjištěné informace, závady a náměty pro nás byly užitečné a řídíme se jimi.

Plzeňské městské dopravní podniky, a. s., www.pmdp.cz

Vaši společnost jsem si vybral před několika lety na základě výsledků umístění vašich klientů ve vyhledávačích. Příjemně mě tehdy překvapila erudice obchodního zástupce. S příchodem pana Adámka se mi s vaší společností komunikuje výrazně lépe. Postupně se zlepšily výsledky umístění našich českých stránek ve vyhledávačích. Nyní doufám, že se našim stránkám podaří dosáhnout cíle, umístění na první stránce jak v ČR i v zahraničí.

Jiří Seidl, www.seiva.cz

Nechal jsem si od společnosti SEO Expert vytvořit webové stránky na míru dle projektu web easy. Základní dobře optimalizované stránky si nyní sám spravuji a doplňuji. Je to opravdu easy. Zkouším nyní i Ipobočku a už po několika dnech se mi ozval první zákazník.

Miroslav Zelený, www.hotovedomy.cz

Se společností SEO Expert a.s, spolupracujeme od léta 2012 na optimalizaci webových stránek a zvýšení návštěvnosti. Již po prvních týdnech spolupráce se objevily první hmatatelné výsledky, které v dnešních dnech dosahují k naší spokojenosti téměř maxima. Po všech stránkách spolupráce jsme spokojeni a velmi rádi jejich služby dále doporučíme.

Ing. František Hanačík, www.raynet.cz

Váš poptávkový web se mi opravdu vyplatil. Během pár týdnů jsem obsadila na všechna klíčová slova první stránku na Seznamu i Googlu.

Blanka Látalová, www.depilace-kosmetika.cz

S odvedenou prací jsme byli velmi spokojeni. Nevidíme důvod, proč nepokračovat ve spolupráci dále. Dostali jsme hotové dokumenty, které nám zcela jistě přinesly důležité informace, podle kterých se nyní řídíme.

Útvar rozvoje Hlavního města Prahy, www.urm.cz

„Nechal jsem si zřídit poptávkový web od společnosti SEO Expert a tolik objednávek pár dnů po spuštění jsem opravdu nečekal. Vřeje doporučuji!„

Vratislav Melcer, www.ramovani-vazby.cz

S odvedenou prací spol. SEO Expert jsem byl spokojený, jen bych rád ještě více obsáhnul internet svými produkty.

Hotové domy, www.hotovedomy.cz

Nezávazná poptávka k této službě

  • Vaše jméno *:
  • E-mail *:
  • Telefon *:
  • WWW stránky:
  • Zpráva *:
  • Spočítejte *: 5 + 1 =

Odpověď na Vaší poptávku můžete očekávat do 24 hodin.

Odeslat poptávku

Potřebujete poradit? Využíjte naší bezplatné konzultace! Volejte prosím na 773 993 014

Nevíte si rady?

  • Jméno: Alena Špinarová
  • Telefon: +420 773 993 014
  • E-mail: