Naše reference

Pro tuto největší a nejoblíbenější českou a slovenskou databázi filmů na internetu jsme zajistili profesionální SEO správu s vynikajícím výsledkem.

Pro weby URM.cz a UPPRAHA.cz jsme realizovali profesionální analýzu obsahu a uživatelské přístupnosti k velké spokojenosti našeho klienta.

Pro našeho váženého klienta Českou centrálu cestovního ruchu – CzechTourism jsme vytvořili texty na  nové webové stránky pro zahraniční klientelu.

Pro našeho váženého klienta Globální vzdělávací centrum Berlitz jsme vytvořili texty na webové stránky a podpůrné microsites. Pro získání umístění na předních pozicích klíčových slov ve vyhledávačích a zvýšení návštěvnosti stránek realizujeme kompletní SEO správu.

Pro dlouholetého váženého klienta realizují specialisté společnosti SEO Expert technickou podporu, programátorské práce a managed server.

Pro věhlasnou společnost ING jsme realizovali profesionální copywriting. V rámci internetového marketingu jsme připravili texty pro webové stránky.

Pro našeho váženého klienta Kliniku a institut estetické medicíny Asklepion jsme vytvořili texty na webové stránky. Pro získání umístění na předních pozicích ve vyhledávačích  a zvýšení  návštěvnosti stránek realizujeme kompletní SEO správu.

Pro dlouholetého váženého klienta naší společnosti vytváříme úspěšné webové stránky i podpůrné microsites a realizujeme kompletní SEO správu.

Pro našeho váženého klienta Vodohospodářské služby realizujeme kompletní SEO správu pro získání umístění  klíčových slov na předních pozicích ve vyhledávačích a zvýšení návštěvnosti stránek.

Aktivitami prováděnými pro našeho dlouholetého váženého klienta jsou tvorba internetových stránek, SEO správa, a též tvorba podpůrných microsites.

Pro váženého klienta společnost Raynet Cloud CRM provádíme Garantovanou SEO správu s vynikajícími výsledky umístění klíčových slov ve vyhledávačích.

Pro váženého klienta společnost J&B medic provádíme Garantovanou SEO správu s vynikajícími výsledky umístění klíčových slov ve vyhledávačích.

K úspěchu této společnosti jsme přispěli tvorbou webových stránek, programátorskými pracemi na klíč a celkovou podporou internetového marketingu.

Pro tuto společnost jsme realizovali profesionální audit webových stránek i analýzu použitelnosti, s oběma aktivitami vyjádřil klient velkou spokojenost.

Pro tohoto klienta realizujeme profesionální SEO analýzu webových stránek PSS, analýzu klíčových slov, a také analýzu situace na internetovém trhu.

1 2 > >>

Naši zákazníci

„Díky vytvoření a následné optimalizaci nového e-shopu se naše pozice i návštěvnost neuvěřitelně zvedla. Těšíme se na další spolupráci!„

David Kuchař, www.kkkzlin.cz

Se společností SEO Expert a.s, spolupracujeme od léta 2012 na optimalizaci webových stránek a zvýšení návštěvnosti. Již po prvních týdnech spolupráce se objevily první hmatatelné výsledky, které v dnešních dnech dosahují k naší spokojenosti téměř maxima. Po všech stránkách spolupráce jsme spokojeni a velmi rádi jejich služby dále doporučíme.

Ing. František Hanačík, www.raynet.cz

S odvedenou prací jsme byli velmi spokojeni. Nevidíme důvod, proč nepokračovat ve spolupráci dále. Dostali jsme hotové dokumenty, které nám zcela jistě přinesly důležité informace, podle kterých se nyní řídíme.

Útvar rozvoje Hlavního města Prahy, www.urm.cz

„V jednoduchosti je síla, říká se. A je to tak, společnost SEO Expert s tímto generátorem zákazníků u nás opravdu uspěla.„

Igor Mazur, www.solarnipanely-konstrukce.cz

„Nechal jsem si zřídit poptávkový web od společnosti SEO Expert a tolik objednávek pár dnů po spuštění jsem opravdu nečekal. Vřeje doporučuji!„

Vratislav Melcer, www.ramovani-vazby.cz

Dovoluji si Vám touto cestou poděkovat za vytvoření perfektně fungujících www stránek a kvalitní SEO správu, která mi přivedla mnoho nových zákazníků a zvýšila odbyt mých výrobků. Z počátku jsem Vašim slibům nevěřil, ale Vaše práce mě přesvědčila, že jsem opravdu zvolil správně a mé vynaložené prostředky se mi mnohonásobně vrátí. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků.

Martin Plaček, www.europal.cz

Vaši společnost jsem si vybral před několika lety na základě výsledků umístění vašich klientů ve vyhledávačích. Příjemně mě tehdy překvapila erudice obchodního zástupce. S příchodem pana Adámka se mi s vaší společností komunikuje výrazně lépe. Postupně se zlepšily výsledky umístění našich českých stránek ve vyhledávačích. Nyní doufám, že se našim stránkám podaří dosáhnout cíle, umístění na první stránce jak v ČR i v zahraničí.

Jiří Seidl, www.seiva.cz

Hned první návštěvník si u mě nechal udělat kalkulaci. Poptávkový web odvedl svoji práci dokonale a investice se mi opravdu vyplatila. Zkuste to!

Daniel Setunský, www.ds-servis.cz

S odvedenou prací spol. SEO Expert jsem byl spokojený, jen bych rád ještě více obsáhnul internet svými produkty.

Hotové domy, www.hotovedomy.cz

Váš poptávkový web se mi opravdu vyplatil. Během pár týdnů jsem obsadila na všechna klíčová slova první stránku na Seznamu i Googlu.

Blanka Látalová, www.depilace-kosmetika.cz

Nechal jsem si od společnosti SEO Expert vytvořit webové stránky na míru dle projektu web easy. Základní dobře optimalizované stránky si nyní sám spravuji a doplňuji. Je to opravdu easy. Zkouším nyní i Ipobočku a už po několika dnech se mi ozval první zákazník.

Miroslav Zelený, www.hotovedomy.cz

S provedeným auditem dvou specifických oblastí jsme byli spokojeni, zjištěné informace, závady a náměty pro nás byly užitečné a řídíme se jimi.

Plzeňské městské dopravní podniky, a. s., www.pmdp.cz

Nezávazná poptávka k této službě

  • Vaše jméno *:
  • E-mail *:
  • Telefon *:
  • WWW stránky:
  • Zpráva *:
  • Spočítejte *: 2 + 1 =

Odpověď na Vaší poptávku můžete očekávat do 24 hodin.

Odeslat poptávku

Potřebujete poradit? Využíjte naší bezplatné konzultace! Volejte prosím na 773 993 014

Nevíte si rady?

  • Jméno: Alena Špinarová
  • Telefon: +420 773 993 014
  • E-mail: