Proč SEO Expert

Proč zvolit SEO Expert? Odpověď je jednoduchá – my nabízíme SEO a komplexní internetový marketing s opravdovými, lehce doložitelnými VÝSLEDKY! Neplýtváme energií na plané sliby. Jediné, co nás zajímá, já Váš úspěch. Pro každého klienta zajistíme individuální řešení na míru. Nejde nám jen o krátkodobý efekt a jednorázový nárůst objednávek, ale dlouhodobý úspěch na internetu!

Co zajistíme pro Váš úspěch?

Naším cílem je, abyste byli na internetu opravdu vidět, aby se Vaše obchody hýbaly a objednávky rostly, ale také aby se Vaše webové stránky a e-shopy na internetu dlouhodobě etablovaly a budovaly Vaše pozitivní renomé. Těchto ambiciózních cílů dosahujeme odbornými aktivitami:

Tým našich specialistů pomáhá klientům rychle najít účinné a spolehlivé řešení jejich problémů. Společnost Krotitele SEO s.r.o. vyvíjí činnost na celém území České republiky, ale i v zahraničí. Přesvědčte se o tom z našich tiskových zprávaktualit.

Naše vize

Chceme, abychom pro každého zákazníka byli spolehlivým dlouhodobým partnerem.

Naše poslání

Poskytování vysoce kvalitních služeb a produktů, které mnohonásobně předčí obchodní cíle našich zákazníků, kterých chtějí dosáhnout prostřednictvím internetu.

Základní hodnoty

Dokonalost, kvalita, dlouhodobá péče a preciznost.

Naše motto

Neděláme kuchyně, neprodáváme kosmetiku, či byty jako naši klienti, umíme však navrhovat a realizovat řešení, které umožňuje více vydělávat.

Náš profil

Společnost Krotitele SEO s.r.o. je konzultační společností, která si za poměrně krátkou dobu své existence dokázala vybudovat pověst spolehlivého partnera pro své klienty a zkušeného poradce, neboť se zaměřuje na obchodní efekt u všech produktů a služeb pro své klienty.

Mezi našimi klienty jsou jak velké společnosti a střední firmy, tak i malé společnosti a živnostníci.

Máme nastavenou politiku jakosti a EMS.

Našim úkolem je pro Vás navrhnout takové řešení a takovou strategii v oblasti internetového marketingu a reklamy, která Vám přinese dlouhodobé plnění stanoveného cíle či jeho překonání. Běžně pro Vás průběžně propočítáváme návratnosti Vašich investic a korigujeme směr, kterým se společně ubíráme, aby vynaložené prostředky byly vždy efektivně využity.

„Díky vytvoření a následné optimalizaci nového e-shopu se naše pozice i návštěvnost neuvěřitelně zvedla. Těšíme se na další spolupráci!„

David Kuchař, www.kkkzlin.cz

Vaši společnost jsem si vybral před několika lety na základě výsledků umístění vašich klientů ve vyhledávačích. Příjemně mě tehdy překvapila erudice obchodního zástupce. S příchodem pana Adámka se mi s vaší společností komunikuje výrazně lépe. Postupně se zlepšily výsledky umístění našich českých stránek ve vyhledávačích. Nyní doufám, že se našim stránkám podaří dosáhnout cíle, umístění na první stránce jak v ČR i v zahraničí.

Jiří Seidl, www.seiva.cz

S provedeným auditem dvou specifických oblastí jsme byli spokojeni, zjištěné informace, závady a náměty pro nás byly užitečné a řídíme se jimi.

Plzeňské městské dopravní podniky, a. s., www.pmdp.cz

Všechny reference

Získejte ebook 15 mýtů o SEO zdarma.

Prosím klikněte na Sdílet a přidejte zprávu na FB.

Stáhnout

Nezávazná poptávka k této službě

  • Vaše jméno *:
  • E-mail *:
  • Telefon *:
  • WWW stránky:
  • Zpráva *:
  • Spočítejte *: 8 + 1 =

Odpověď na Vaší poptávku můžete očekávat do 24 hodin.

Odeslat poptávku

Potřebujete poradit? Využíjte naší bezplatné konzultace! Volejte prosím na 773 993 014

Nevíte si rady?

  • Jméno: Alena Špinarová
  • Telefon: +420 773 993 014
  • E-mail: