Optimalizace pro vyhledávače

Chcete zvýšit návštěvnost i počet objednávek? Toužíte po úspěchu na internetu, ale nevíte jak na to? Optimalizace pro vyhledávače neboli SEO je zaručená cesta k tomu, aby se obchody na internetu daly konečně do pohybu! Internetové vyhledávače Seznam, Google, Centrum, Yahoo, Bing, Altavista a další přidělují pořadí jednotlivým webovým stránkám a pouze špičkové SEO umí zajistit, aby právě Vás nabízely přednostně před konkurencí. Jak ale poznat opravdu účinné SEO?

Optimalizace pro vyhledávače s výsledky

Pro posouzení efektivity optimalizace pro vyhledávače platí jednoduchá pravidla. Posuďte sami, zda Vám Vaše dosavadní péče o webové stránky přinesla:

SEO je rychle se rozvíjejícím internetovým a marketingovým oborem, neboť podle zprávy comScore Media Metrix lze oslovit téměř 100% všech uživatelů internetu právě přes vyhledávače.

Optimalizace pro vyhledávače je složitý, komplexní a velmi odborný proces, který vyžaduje tvrdou práci týmu zkušených specialistů. Dnes si každý trochu zběhlejší uživatel internetu myslí, že je odborníkem na SEO – ovšem výsledky vypovídají o pravém opaku! A co Vy – chcete mít úspěch?

Vyzkoušejte unikátní nástroj na ověření kvality webu zdarma a poznejte, jak a proč si stojíte u internetových vyhledávačů. Poznejte chyby a nedostatky svých webových stránek, odstraňte je a vylepšete tak své pozice!

Jak poznám dobré a špatné SEO?

Optimalizace pro vyhledávače zahrnuje dílčí odborné aktivity, které zajistí pouze zkušený profesionál. Pouze perfektní provedení a efektní skloubení těchto činností dává dohromady SEO, které za něco stojí! Zapomeňte na samozvané optimalizátory, jejichž znalost SEO končí u klíčových slov!

Dle studie EyeTools uživatelé kliknou na jeden z prvních 3 odkazů a méně než 20% z nich se dostane na druhou a další stránky výsledků.

Profesionální optimalizace Vás vystřelí na první pozice!

Kdo chce výsledky, musí si zajistit podrobné analýzy, přesná měření a aplikaci osvědčených marketingových nástrojů a postupů. Co Vás čeká?

Chtěli byste s optimalizací pro vyhledávače začít, ale nevíte jestli se vyplatí ? Potřebujete zhodnotit stávající situaci ve vyhledávačích vašich internetových stránek, nebo ověřit jejich kvalitu z hlediska SEO? Potom je pro vás určen SEO audit, který můžete mít hotov již zítra.

Chodí na váš web málo cílených návštěvníků? Máte nízký počet objednávek? Nejste na předních místech a chcete být na 1. místě? Potom je pro vás určena SEO analýza, která rozebere váš web pod drobnohledem zkušeného odborníka.

Studie Atlas DMT z července 2005 říká, že druhá pozice ztrátu až 40% možných prokliků než pozice první. Dlouhodobě spolupracujeme s více než 120 klienty, u kterých probíhají pravidelné SEO audity přes náš informační systém pro dosažení nejlepších výsledků.

Linkbuilding buduje značku, přivádí tématické návštěvníky a výrazně napomáhá optimalizaci pro vyhledávače. Zeptejte se nás na návrh budování zpětných odkazů a uvidíte po několika měsících ovoce - přední místa ve vyhledávačích na tisíce klíčových slov. Chcete-li si ihned přímo nakoupit odkazy, doporučujeme české služby BackLinks Genius a Posts Genius, pro které jsme v ČR partnerem.

Pomocí určitých pravidel dokážeme proměnit obyčejný text na zázrak, který vaše stránky dostane na velké množství klíčových slov na přední místa. Copywriterky od nás vám s radostí napíší umělecké dílo, které bude brát ohled nejen na vaši cílovou skupinu, ale i na prodejnost - atraktivitu a dobrou čtivost. Nechce si zpracovat profesionální texty naším copywritingem.

Jednorázové věci mívají jednorázové účinky. To samé platí i v oblasti optimalizace pro vyhledávače. Chcete-li udržet návštěvnost a dále ji ještě trvale zvyšovat, velmi rádi vám s tím pomůžeme. Naši kontinuální práci na vás, zákaznících, zajišťuje tzv. správa SEO.

Mějte na internetu úspěch a zajistěte si profesionální optimalizaci pro vyhledávače. Pouze na Vás záleží, zda se Vám internet stane bezednou bažinou, v níž beze stopy zmizíte, nebo zlatým dolem, který Vám přinese pořádný balík peněz! Obraťte se na SEO Expert!

Hned první návštěvník si u mě nechal udělat kalkulaci. Poptávkový web odvedl svoji práci dokonale a investice se mi opravdu vyplatila. Zkuste to!

Daniel Setunský, www.ds-servis.cz

Dovoluji si Vám touto cestou poděkovat za vytvoření perfektně fungujících www stránek a kvalitní SEO správu, která mi přivedla mnoho nových zákazníků a zvýšila odbyt mých výrobků. Z počátku jsem Vašim slibům nevěřil, ale Vaše práce mě přesvědčila, že jsem opravdu zvolil správně a mé vynaložené prostředky se mi mnohonásobně vrátí. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků.

Martin Plaček, www.europal.cz

Všechny reference

Získejte ebook 15 mýtů o SEO zdarma.

Prosím klikněte na Sdílet a přidejte zprávu na FB.

Stáhnout

Nezávazná poptávka k této službě

  • Vaše jméno *:
  • E-mail *:
  • Telefon *:
  • WWW stránky:
  • Zpráva *:
  • Spočítejte *: 8 + 3 =

Odpověď na Vaší poptávku můžete očekávat do 24 hodin.

Odeslat poptávku

Potřebujete poradit? Využíjte naší bezplatné konzultace! Volejte prosím na 773 993 014

Nevíte si rady?

  • Jméno: Alena Špinarová
  • Telefon: +420 773 993 014
  • E-mail: