Garantovaná SEO správa

Garantovaná SEO správa je určena všem, kteří chtějí být opravdu vidět na internetu a přitom neplatit nic bez garancí a záruk. Nabízíme Vám místo slibů jako jedni z mála 100% ručení za výsledky! Proč byste měli zvolit právě garantovanou SEO správu od SEO Expert?

Hlavní cíle garantované SEO správy

Co pro Vás budeme v garantované SEO správě dělat?

Jak to funguje?

V rámci garantované SEO správy platíte pouze za umístěná klíčová slova, za nic jiného. Na začátku se tedy společně domluvíme, na jaká nejvhodnější slova by bylo nejlepší SEO pro Váš web dělat. Podepíšeme smlouvu a pracujeme na tom, abychom Vás co nejdříve na daná slova dostali na přední příčky. V případě, že se slovo umisťuje po 17 dní či více v měsíci na první straně vyhledávače (Google.cz či Seznam.cz), je z kreditu (rozumějte záloha na plnění - depozit, kterou určíte dle hodnoty vybraných slov) odečítána předem dohodnutá částka - "odměna za každé klíčové slovo co pozicích" - až do vyčerpání kreditu nebo dosažení částky nutné pro doplnění dalšího kreditu.

SEO správa je sjednána na min. období 6 měsíců, během kterých GARANTUJEME umístění alespoň jednoho klíčového slova na první straně vyhledávače. Pokud se ani na jediné slovo neumístí Váš web do 6 měsíců na první straně na Seznam.cz či Google.cz, zavazujeme se Vám vrátit 100% zálohu kreditu v plné výši a jako omluvu archivní víno jako dárek. V praxi se však ještě nikdy nestalo, abychom na alespoň 50% všech cílových slov do 6ti měsíců výsledků nedosáhly. Drtivá většina našich klientů s touto garantovanou SEO správou zaujímá na 90% cílových slov maximálně 5tou pozici na obou hlavních vyhledávačích.

Názorný příklad:
Zajímájí Vás slova stěhování Praha, stěhování Brno, stěhování těžkých břemen, stěhování Praha ceník. Ke každému slovu Vám určíme jeho měsíční cenu - běžně mezi 500 a 4000 Kč, dle jejich náročnosti. Depozit - tj. záloha na kredit z kterého budeme odměny odečítat, se pohybuje od 15 do 40 tis. Kč, dle hodnoty a počtu slov (abychom měli jistotu, že naše práce, až výsledků dosáhneme - a my jich dosáhneme, bude zaplacená). Podepíšeme smlouvu, uhradíte depozit a začínáme postupně pracovat dle výše uvedených činností. Každý měsíc pak uvidíte v reportu práce i postup výsledků, jak to jde krásně nahoru a výši odečtu. Budete-li po vyčerpání depozitu spokojeni, nahrajete další a pokračujeme, jinak spolupráce sama skončí.

Abyste si byli naprosto jisti, že děláte správnou věc, poskytujeme VŠEM zákazníkům 100% ZÁRUKU VRÁCENÍ PENĚZ, nebudete-li s průběhem Garantované SEO správy spokojeni v prvních 30 dnech. Jsme si totiž naprosto jisti dokonalým procesem a špičkovou péčí o zákazníky, na které si zakládáme.

A ještě něco navíc zcela ZDARMA

V případě, že vyhodnotíme Vaše stávající stránky jako příliš neoptimalizované a špatně vytvořené, obsahují chyby či závady neslučitelné s kvalitním provedením garantované SEO správy, přistoupíme k výrobě zcela nových webových stránek a to NA NAŠE NÁKLADY. Výroba internetových stránek a naplnění texty bychom pro Vás provedli tedy zcela ZDARMA.

Pro KAŽDÉHO zákazníka navíc také ZDARMA webhosting pro Vaše internetové stránky nebo internetový obchod, pro který budeme Garantovanou SEO správu dělat.

Co říci závěrem? Neriskujte, když nemusíte! Plaťte pouze za dosažené výsledky! My jsme tu od toho, abychom pomohli Vašemu byznysu uspět. Vyplňte nám níže uvedený poptávkový formulář a do 24 hodin Vás v pracovních dnech kontaktuje náš konzultant, probere s Vámi vše, čemu nerozumíte a co Vás zajímá, a vyhodnotíme-li, že by Vám Garantovaná SEO správa opravdu pomohla, pustíme se ihned do spolupráce.

„Nechal jsem si zřídit poptávkový web od společnosti SEO Expert a tolik objednávek pár dnů po spuštění jsem opravdu nečekal. Vřeje doporučuji!„

Vratislav Melcer, www.ramovani-vazby.cz

S odvedenou prací spol. SEO Expert jsem byl spokojený, jen bych rád ještě více obsáhnul internet svými produkty.

Hotové domy, www.hotovedomy.cz

„Díky vytvoření a následné optimalizaci nového e-shopu se naše pozice i návštěvnost neuvěřitelně zvedla. Těšíme se na další spolupráci!„

David Kuchař, www.kkkzlin.cz

Všechny reference

Získejte ebook 15 mýtů o SEO zdarma.

Prosím klikněte na Sdílet a přidejte zprávu na FB.

Stáhnout

Nezávazná poptávka k této službě

  • Vaše jméno *:
  • E-mail *:
  • Telefon *:
  • WWW stránky:
  • Zpráva *:
  • Spočítejte *: 6 - 2 =

Odpověď na Vaší poptávku můžete očekávat do 24 hodin.

Odeslat poptávku

Potřebujete poradit? Využíjte naší bezplatné konzultace! Volejte prosím na 773 993 014

Nevíte si rady?

  • Jméno: Alena Špinarová
  • Telefon: +420 773 993 014
  • E-mail: