Copywriting

Copywriting je základem každých kvalitních internetových stránek. Perfektně psaný text je tím rozhodujícím faktorem, na kterém záleží, zda si zákazník objedná nebo odejde s prázdnou. V internetovém marketingu platí, že text plní funkci prodavače. Nedejte se zmást povrchním dojmem, že kažý, kdo umí psát, dokáže také zformulovat marketignový text, který opravdu prodává.

Proč SEO copywriting zvyšuje prodej hned dvakrát?

Co všechno profesionální SEO copywriting dokáže? Přesvědčte se, že toho není málo! Copywriting realizovaný podle pravidel SEO zvyšuje prodej dvakrát!

Profesionální SEO copywriting pomáhá zvyšovat návštěvnost Vašeho webu, neboť dobře napsaný dokument, který obsahuje správné množství klíčových slov, bude tím více brán na zřetel internetovými vyhledávači. Copywriting prodává produkty, protože samotný text je to jediné, s čím zákazník přichází do styku a co mu poskytuje veškeré informace. Copywriting je jedním z pilířů dobře provedené optimalizace pro vyhledávače.

Cíle copywritingu:

 • Specifikace výrobku či služby tak, aby byla pochopena správnou cílovou skupinou
 • Nabídka výrobku či služby tak, aby ji patřičná cílová skupina objednávala
 • Vzbuzení zájmu a poptávky na straně nakupujícího
 • Budování povědomí o zboží a službách
 • Budování správné firemní image a značky

Copywriting získává zákazníka

Dle požadavků napíšeme ten správný text, který bude prodávat produkty či prezentovat firmu široké veřejnosti. Na základě dodaných podkladů se seznámíme s  produkty, abychom byli schopni vystihnout jejich přínosy pro zákazníka v dané cílové skupině.

Copywriting podává detailní informace o Vás a o produktu, který nabízíte. Dobrý text vzbudí v zákazníkovi zájem a minimálně dostane firmu do povědomí širší veřejnosti. Cílem copywritingu je pomocí textu dovést potenciálního zákazníka až k závazné objednávce. Správná stylistika, pravopis, formátování a především počet klíčových slov udělá z textu umělecké dílo, jež má za úkol zvýšit poptávku.

V neposlední řadě jsme schopni vybrat ta správná klíčová slova, aby se text dostal na přední místa internetových vyhledávačů. Nekvalitní text je v získávání lepšího pořadí ve vyhledávačích na překázku, ale text napsaný podle pravidel SEO dokáže Vaše pozice zásadně vylepšit!

Zvýrazníme odlišnosti od konkurence a podtrhneme důvěryhodnost Vaší firmy a produktů.

Texty, které prodávají

Copywriting je bohužel často opomíjen. Musíme si však připustit, že jedině dobře napsaný text s vysokou hustotou klíčových slov podpoří celkovou optimalizaci webových stránek a dokáže ve čtenáři probudit zájem a přeměnit běžného návštěvníka v zákazníka. Sestavíme pro Vás www stránky, napíšeme texty o produktech či službách, tiskové zprávy, PR či odborný článek, ale i reklamní texty a slogany, které budou prodávat produkty a prezentovat Vaši firmu široké veřejnosti.

Návštěvníci na web přicházejí stále, ale pokud nejsou vtaženi do „hry“, odejdou. Cílem správných obchodních textů je přesvědčit, zaujmout a přimět čtenáře, aby zůstat a jednal - tedy nakoupil právě u Vás. Zajistěte si úspěch díky profesionálnímu copywritingu! Obraťte se na SEO Expert!

Poslední komentáře

03.09.2012, 22:39 Autor : Petra Frojdová

Kdo umí psát, dokáže teké zformulovat marketingový text, který opravdu prodává. Tak teď nevím, zda paskvil ,,kažý" je marketingový text nebo jen překlep.
Nedejte se zmást povrchním dojmem, že ,,kažý", kdo umí psát, dokáže také zformulovat marketignový text, který opravdu prodává.

Reagovat

22.02.2013, 17:05 Autor : Lenka

Nevím, jestli bych si nechala psát texty někým, kdo mi slibuje, že roztočí moje internetové podnikání a podkládá to šíleným patvarem 10ti leté zkušenosti. Předpokládala bych, že když se považujete za experta na SEO, tak alespoň vaše stránky budou po formální stránce v pořádku.
Měli byste nechat vašeho experta, aby se porozhlédl po vašich stránkách a chyby a překlepy odstranil.

Reagovat

Přidat komentář

Přidejte svůj komentář:

 • Vaše jméno *:
 • E-mail *:
 • Zpráva *:
 • Spočítejte *: =

Odeslat

   
„Díky vytvoření a následné optimalizaci nového e-shopu se naše pozice i návštěvnost neuvěřitelně zvedla. Těšíme se na další spolupráci!„

David Kuchař, www.kkkzlin.cz

Všechny reference

Získejte ebook 15 mýtů o SEO zdarma.

Prosím klikněte na Sdílet a přidejte zprávu na FB.

Stáhnout

Nezávazná poptávka k této službě

 • Vaše jméno *:
 • E-mail *:
 • Telefon *:
 • WWW stránky:
 • Zpráva *:
 • Spočítejte *: 8 + 7 =

Odpověď na Vaší poptávku můžete očekávat do 24 hodin.

Odeslat poptávku

Potřebujete poradit? Využíjte naší bezplatné konzultace! Volejte prosím na 773 993 014

Nevíte si rady?

 • Jméno: Alena Špinarová
 • Telefon: +420 773 993 014
 • E-mail: