Čím se lišíme od konkurence

Bohaté zkušenosti

Naše produkty a služby jsou založeny na zkušenostech, nikoliv na teorii, kterou si lze běžně přečíst na internetových stránkách. Naši odborníci jsou pečlivě vybíráni, dlouhodobě školeni a trénováni, aby byli těmi nejlepšími z nejlepších na svém místě. Veškeré doporučení a výstupy, které podáváme, jsou založeny na praxi a reálných výsledcích a přínosech.

Lidský přístup

U nás nejste pořadové číslo, naopak jste pro nás konkrétní člověk, kterému můžeme poradit a pomoci. Každý náš zákazník má pevně přiřazeného konkrétního konzultanta, se kterým po celou dobu spolupráce komunikuje. Jelikož využíváme pokročilý CRM systém, veškeré informace o komunikaci zaznamenáváme a není tak žádný problém i v případě nemoci Vašeho člověka cokoliv přesně a rychle zjistit. Můžete se plně spolehnout na to, že jsme Vašim rovným partnerem.

Prvotřídní výsledky

Garantujeme, že veškeré naše produkty a služby dosahují maximální možné kvality. Je tomu tak proto, že si plně uvědomujeme, že požadujete jen to nejlepší a chcete se ve svém oboru trvale stát jedničkou. Pokud budete chtít, můžete jedničkou s námi být.

Komplexnost služeb

Chcete-li mít jistotu, že nebude docházet k žádným problémům, výmluvám a konfliktům mezi 2 a více partnery v oblasti internetového marketingu a reklamy, které možná jak je obvyklé využíváte, svěřte nám řešení celého spektra svých internetových aktivit a vyladíme tyto aktivity mezi sebou s maximalizací celkového obchodního efektu pro Vás. S námi můžete mít jen jednoho partnera, který Vás plně pochopí a umožní Váš čas využívat efektivněji.

Cenová politika

Dbáme na konečný výsledek, sami jsme orientovaní na cíle a výkon, stejně jako naši klienti. Můžete se spolehnout, že veškeré ceny jsou určeny s rozvahou na míru pro Vás na základěpropočtů návratnosti investic. Velice si dáváme záležet, aby veškeré naše produkty a služby, které naši klienti využívají, byly v konečném důsledku vždy pro Vás výdělečnými a tedy finančně atraktivními a kde to lze, tak jsme odměňováni až na základě reálných výsledků.

Vlastní vývoj interních aplikací

Používáme celou řadu interních aplikací, které detailně navrhujeme na základě praxe a výsledků a nelze je tak nikde zakoupit. Pokud totiž chcete být nejlepší z nejlepších, nelze využívat něco, co používá celá řada dalších firem. Máme silné zázemí pro jejich tvorbu, proto můžete v našem teamu nalézt opravdu profesionální programátory.

„Nechal jsem si zřídit poptávkový web od společnosti SEO Expert a tolik objednávek pár dnů po spuštění jsem opravdu nečekal. Vřeje doporučuji!„

Vratislav Melcer, www.ramovani-vazby.cz

„V jednoduchosti je síla, říká se. A je to tak, společnost SEO Expert s tímto generátorem zákazníků u nás opravdu uspěla.„

Igor Mazur, www.solarnipanely-konstrukce.cz

„Díky vytvoření a následné optimalizaci nového e-shopu se naše pozice i návštěvnost neuvěřitelně zvedla. Těšíme se na další spolupráci!„

David Kuchař, www.kkkzlin.cz

Všechny reference

Získejte ebook 15 mýtů o SEO zdarma.

Prosím klikněte na Sdílet a přidejte zprávu na FB.

Stáhnout

Nezávazná poptávka k této službě

  • Vaše jméno *:
  • E-mail *:
  • Telefon *:
  • WWW stránky:
  • Zpráva *:
  • Spočítejte *: 7 + 5 =

Odpověď na Vaší poptávku můžete očekávat do 24 hodin.

Odeslat poptávku

Potřebujete poradit? Využíjte naší bezplatné konzultace! Volejte prosím na 773 993 014

Nevíte si rady?

  • Jméno: Alena Špinarová
  • Telefon: +420 773 993 014
  • E-mail: