Čím se lišíme od konkurence

Bohaté zkušenosti

Naše produkty a služby jsou založeny na zkušenostech, nikoliv na teorii, kterou si lze běžně přečíst na internetových stránkách. Naši odborníci jsou pečlivě vybíráni, dlouhodobě školeni a trénováni, aby byli těmi nejlepšími z nejlepších na svém místě. Veškeré doporučení a výstupy, které podáváme, jsou založeny na praxi a reálných výsledcích a přínosech.

Lidský přístup

U nás nejste pořadové číslo, naopak jste pro nás konkrétní člověk, kterému můžeme poradit a pomoci. Každý náš zákazník má pevně přiřazeného konkrétního konzultanta, se kterým po celou dobu spolupráce komunikuje. Jelikož využíváme pokročilý CRM systém, veškeré informace o komunikaci zaznamenáváme a není tak žádný problém i v případě nemoci Vašeho člověka cokoliv přesně a rychle zjistit. Můžete se plně spolehnout na to, že jsme Vašim rovným partnerem.

Prvotřídní výsledky

Garantujeme, že veškeré naše produkty a služby dosahují maximální možné kvality. Je tomu tak proto, že si plně uvědomujeme, že požadujete jen to nejlepší a chcete se ve svém oboru trvale stát jedničkou. Pokud budete chtít, můžete jedničkou s námi být.

Komplexnost služeb

Chcete-li mít jistotu, že nebude docházet k žádným problémům, výmluvám a konfliktům mezi 2 a více partnery v oblasti internetového marketingu a reklamy, které možná jak je obvyklé využíváte, svěřte nám řešení celého spektra svých internetových aktivit a vyladíme tyto aktivity mezi sebou s maximalizací celkového obchodního efektu pro Vás. S námi můžete mít jen jednoho partnera, který Vás plně pochopí a umožní Váš čas využívat efektivněji.

Cenová politika

Dbáme na konečný výsledek, sami jsme orientovaní na cíle a výkon, stejně jako naši klienti. Můžete se spolehnout, že veškeré ceny jsou určeny s rozvahou na míru pro Vás na základěpropočtů návratnosti investic. Velice si dáváme záležet, aby veškeré naše produkty a služby, které naši klienti využívají, byly v konečném důsledku vždy pro Vás výdělečnými a tedy finančně atraktivními a kde to lze, tak jsme odměňováni až na základě reálných výsledků.

Vlastní vývoj interních aplikací

Používáme celou řadu interních aplikací, které detailně navrhujeme na základě praxe a výsledků a nelze je tak nikde zakoupit. Pokud totiž chcete být nejlepší z nejlepších, nelze využívat něco, co používá celá řada dalších firem. Máme silné zázemí pro jejich tvorbu, proto můžete v našem teamu nalézt opravdu profesionální programátory.

„Nechal jsem si zřídit poptávkový web od společnosti SEO Expert a tolik objednávek pár dnů po spuštění jsem opravdu nečekal. Vřeje doporučuji!„

Vratislav Melcer, www.ramovani-vazby.cz

S odvedenou prací jsme byli velmi spokojeni. Nevidíme důvod, proč nepokračovat ve spolupráci dále. Dostali jsme hotové dokumenty, které nám zcela jistě přinesly důležité informace, podle kterých se nyní řídíme.

Útvar rozvoje Hlavního města Prahy, www.urm.cz

Váš poptávkový web se mi opravdu vyplatil. Během pár týdnů jsem obsadila na všechna klíčová slova první stránku na Seznamu i Googlu.

Blanka Látalová, www.depilace-kosmetika.cz

Všechny reference

Získejte ebook 15 mýtů o SEO zdarma.

Prosím klikněte na Sdílet a přidejte zprávu na FB.

Stáhnout

Nezávazná poptávka k této službě

  • Vaše jméno *:
  • E-mail *:
  • Telefon *:
  • WWW stránky:
  • Zpráva *:
  • Spočítejte *: 4 + 1 =

Odpověď na Vaší poptávku můžete očekávat do 24 hodin.

Odeslat poptávku

Potřebujete poradit? Využíjte naší bezplatné konzultace! Volejte prosím na 773 993 014

Nevíte si rady?

  • Jméno: Alena Špinarová
  • Telefon: +420 773 993 014
  • E-mail: