Audit přístupnosti

Víte, že díky nepřístupným stránkám můžete přijít až o 20 % návštěvníků, a tím i možných zákazníků? Jsou to nejen lidé se zdravotním omezením, ale také uživatelé s alternativními prohlížeči či přenosnými zařízeními. Proč neoslovit i je?

Smysl a cíl auditu přístupnosti

Cílem je odhalit nejzávažnější chyby v přístupnosti Vašich webových stránek. Tyto chyby přesně popíšeme, určíme jejich důležitost a navrhneme konkrétní způsob řešení. Zpřístupněte své internetové stránky všem uživatelům Vašeho webu.

Co je to vlastně přístupnost?

Stejně jako bezbariérové vstupy či bezbariérové dopravní prostředky, tak i Váš web by měl být přístupný každému. Nikoho neomezujte. Nikomu nebraňte v prohlížení Vašeho webu. Proč přicházet o možné zákazníky? Navíc, dodržením pravidel přístupnosti bude Váš web ohleduplnější a vlídnější i k běžným uživatelům a  i jeho následná správa je jednodušší, přehlednější a systematičtější.  Budete tak o krok před konkurencí.

Audit přístupnosti Vám pomůže v boji s konkurencí

Přístupný web nebrání uživatelům v jeho prohlížení. Z toho plyne jediné. Budete mít více zákazníků! Přístupný web je také lépe čitelný pro roboty vyhledávačů. Jak je to možné? Roboti neumějí rozeznávat obrázky, zvuky ani videa. Moderní technologie (flash, javascript, ajax apod.) jsou pro ně překážkou. Stejně jako pro uživatele, tak  i pro roboty je důležitý především obsah. Uspět v konkurenčním boji je složité. Přístupný web je jedním krokem k úspěchu.

Podívejte se, jak Váš web vidí roboti anebo uživatelé PDA zařízení.

Pravidla přístupnosti

Jakými pravidly se řídit, aby byl Váš web všem přístupný?

Náš audit přístupnosti prověří, jak se Vaše internetové stránky chovají v nejrozšířenějších internetových prohlížečích (IE, Firefox, Opera…). Neztrácejte čas a nechte si Vaše stránky prověřit auditem. Dozvíte se, proč Váš web přístupný není a jak napravit zjištěné chyby. Samozřejmě Vám také poradíme, jak byste měli co nejlépe postupovat. Na přístupnosti se šetřit nevyplatí.
Pokud chcete, aby se k Vám zákazníci jen hrnuli, musíte jim nejprve otevřít dveře.

Získejte prestižní certifikát přístupnosti

Objednejte si audit přístupnosti od společnosti SEO Expert a získejte kromě skvěle vyladěného webu také prestižní certifikát přístupnosti. Pochlubte se před klienty exkluzivním potvrzením, že Vaše stránky dokonale vyhovují všem standardům a trendům přístupnosti! Umístěte na svůj web viditelnou upoutávku, která potvrdí, že Vaše webovky myslí opravdu na všechny uživatele internetu. Získejte prestižní logo certified web page od řádného člena Sdružení pro internetovou rekalmu SPIR, společnosti SEO Expert! K auditu přístupnosti je certifikát zcela ZDARMA!

 

Podívejte se na vyhlášku přístupnosti v plném znění (dokument PDF, 237 kB).

Přidejte svůj komentář:

 • Vaše jméno *:
 • E-mail *:
 • Zpráva *:
 • Spočítejte *: =

Odeslat

   
 
Nechal jsem si od společnosti SEO Expert vytvořit webové stránky na míru dle projektu web easy. Základní dobře optimalizované stránky si nyní sám spravuji a doplňuji. Je to opravdu easy. Zkouším nyní i Ipobočku a už po několika dnech se mi ozval první zákazník.

Miroslav Zelený, www.hotovedomy.cz

„Nechal jsem si zřídit poptávkový web od společnosti SEO Expert a tolik objednávek pár dnů po spuštění jsem opravdu nečekal. Vřeje doporučuji!„

Vratislav Melcer, www.ramovani-vazby.cz

„Díky vytvoření a následné optimalizaci nového e-shopu se naše pozice i návštěvnost neuvěřitelně zvedla. Těšíme se na další spolupráci!„

David Kuchař, www.kkkzlin.cz

Všechny reference

Získejte ebook 15 mýtů o SEO zdarma.

Prosím klikněte na Sdílet a přidejte zprávu na FB.

Stáhnout

Nezávazná poptávka k této službě

 • Vaše jméno *:
 • E-mail *:
 • Telefon *:
 • WWW stránky:
 • Zpráva *:
 • Spočítejte *: 4 - 2 =

Odpověď na Vaší poptávku můžete očekávat do 24 hodin.

Odeslat poptávku

Potřebujete poradit? Využíjte naší bezplatné konzultace! Volejte prosím na 773 993 014

Nevíte si rady?

 • Jméno: Alena Špinarová
 • Telefon: +420 773 993 014
 • E-mail: