Audit použitelnosti

Nejste si jisti, zda je Váš web navržen tak, aby dovedl uživatele k cíli? Právě Vám je určen audit použitelnosti, který odhalí největší chyby a základní nedostatky použitelnosti Vašich internetových stránek. Co o stránkách zjistí?

Nezapomeňte, že sebemenší maličkost může sehrát významnou roli. Jednou zklamaný návštěvník se již nikdy nevrátí! Buďte úspěšní!

Co je to vlastně použitelnost?

Použitelnost znamená snadnost užívání webu a dosažení vytýčeného cíle. Použitelnost webových stránek závisí největší měrou na přehlednosti a ovladatelnosti stránek, což se podepisuje na tom, jak jsou návštěvníci na Vašich stránkách spokojeni, jak se na nich orientují a pohybují a zda najdou to, co hledají nebo najít mají. Všechna tato kritéria ve výsledku ovlivňují konverzi neboli obchodní účinnost webu.

3 důvody, proč zvolit audit použitelnosti

Pamatujte, že použitelný web musí mít především jasnou strukturu a musí být srozumitelný a intuitivní. Dá se snadno ovládat a má přímočarou navigaci umístěnou na obvyklých místech. Jaký je dobře použitelný web?

Na co se audit použitelnosti zaměřuje?

Audit použitelnosti zahrnuje analýzu navigace, orientace, použitých barev a fontů, copywritingu a v neposlední řadě uživatelské přívětivosti a marketingového zacílení.

Audit použitelnosti učiní z návštěvníků zákazníky

Uvědomte si, že při první návštěvě uživatel Vaše stránky nečte, ale spíše si je prohlíží. Je tedy potřeba, aby ovládání Vašeho webu bylo vysoce intuitivní. Každý návštěvník musí již při prvním pohledu vidět to, pro co si k vám přišel. Jinak prostě odejde. Neposílejte své potenciální zákazníky ke konkurenci!

Nechte si udělat audit použitelnosti, získáte tak z pouhých návštěvníků Vaše spokojené zákazníky!

Získejte prestižní certifikát použitelnosti

Pokud si objednáte audit použitelnost webu, získáte kromě skvěle vyladěných stránek také prestižní certifikát použitelnosti. Díky tomuto auditu budou stránky opravdu prodávat - ovšem Vy se navíc můžete pochlubit exkluzivním potvrzením, že Vaše webové stránky jsou dokonale optimalizovány také z hlediska zákaznického komfortu. Dejte vědět všem návštěvníkům, že u Vás budou po všech stránkách v těch nejlepších rukou! Získejte prestižní logo certified web page od lídra českého trhu a řádného člena Sdružení pro internetovou reklamu SPIR, společnosti SEO Expert, zcela ZDARMA k auditu použitelnosti!

Přidejte svůj komentář:

 • Vaše jméno *:
 • E-mail *:
 • Zpráva *:
 • Spočítejte *: =

Odeslat

   
 
Nechal jsem si od společnosti SEO Expert vytvořit webové stránky na míru dle projektu web easy. Základní dobře optimalizované stránky si nyní sám spravuji a doplňuji. Je to opravdu easy. Zkouším nyní i Ipobočku a už po několika dnech se mi ozval první zákazník.

Miroslav Zelený, www.hotovedomy.cz

„Díky vytvoření a následné optimalizaci nového e-shopu se naše pozice i návštěvnost neuvěřitelně zvedla. Těšíme se na další spolupráci!„

David Kuchař, www.kkkzlin.cz

Hned první návštěvník si u mě nechal udělat kalkulaci. Poptávkový web odvedl svoji práci dokonale a investice se mi opravdu vyplatila. Zkuste to!

Daniel Setunský, www.ds-servis.cz

Všechny reference

Získejte ebook 15 mýtů o SEO zdarma.

Prosím klikněte na Sdílet a přidejte zprávu na FB.

Stáhnout

Nezávazná poptávka k této službě

 • Vaše jméno *:
 • E-mail *:
 • Telefon *:
 • WWW stránky:
 • Zpráva *:
 • Spočítejte *: 8 - 2 =

Odpověď na Vaší poptávku můžete očekávat do 24 hodin.

Odeslat poptávku

Potřebujete poradit? Využíjte naší bezplatné konzultace! Volejte prosím na 773 993 014

Nevíte si rady?

 • Jméno: Alena Špinarová
 • Telefon: +420 773 993 014
 • E-mail: