Analýza použitelnosti internetových stránek

Testování použitelnosti webových stránek odhalí, co je na stránkách koncipováno správně a co naopak špatně. Na potenciálních zákaznících ověříme použitelnost stránek a zjistíme, jak by se dala navýšit jejich efektivita.

3 důvody, proč testovat:

 • Najdeme většinu designových a funkčních chyb
 • Zvýšení efektivity webu, a tím i počtu objednávek
 • Spokojený návštěvník, který bude objednávat

Jste si jisti, že návštěvníci Vašich stránek najdou informace, pro které si přišli? A najdou je snadno a rychle?

Informační architektura

Informační architektura (zkratka IA) je obor zabývající se tříděním informací, jejich uspořádáním a vhodným pojmenováním. Účelem informační architektury je usnadnit zpětné vyhledávání relevantních informací jejich vhodnou organizací, navigací a reprezentací. Jejím cílem je dosáhnout co nejefektivnějšího uspořádání těchto dat a usnadnit tak návštěvníkům vyhledávání a práci s nimi.

Co řeší informační architektura

Jak probíhá testování?

Jelikož programátoři a grafici pohlížejí na stránky odlišněji než internetoví návštěvníci, provádíme analýzu použitelnosti internetových stránek za pomoci potenciálních zákazníků. Ti procházejí cíleně webové stránky a odpovídají na otázky ohledně orientace, použitelnosti a dojmů ze stránek.
Testujeme již zavedené internetové stránky, ale také šablony pro nově vznikající web.

8 nejčastějších chyb internetových stránek

Správná použitelnost webových stránek je důležitá pro jejich efektivitu. Pokud budete mít sice hezké stránky, ale potenciální zákazníci na nich budou bloudit a nebudou moci najít potřebné informace, velmi rychle je opustí a půjdou objednávat a nakupovat jinam.

Výsledky analýzy od nás obdržíte v elektronické formě. Předložíme Vám návrhy, jak stávající i vznikající webové stránky upravit, aby jejich použitelnost a efektivita byla co nejvyšší. Zaručíme Vám, že po navrhnutých úpravách vzroste nejenom oblíbenost stránek, ale i počet objednávek. Obraťte se na nás!

Váš poptávkový web se mi opravdu vyplatil. Během pár týdnů jsem obsadila na všechna klíčová slova první stránku na Seznamu i Googlu.

Blanka Látalová, www.depilace-kosmetika.cz

„Nechal jsem si zřídit poptávkový web od společnosti SEO Expert a tolik objednávek pár dnů po spuštění jsem opravdu nečekal. Vřeje doporučuji!„

Vratislav Melcer, www.ramovani-vazby.cz

Vaši společnost jsem si vybral před několika lety na základě výsledků umístění vašich klientů ve vyhledávačích. Příjemně mě tehdy překvapila erudice obchodního zástupce. S příchodem pana Adámka se mi s vaší společností komunikuje výrazně lépe. Postupně se zlepšily výsledky umístění našich českých stránek ve vyhledávačích. Nyní doufám, že se našim stránkám podaří dosáhnout cíle, umístění na první stránce jak v ČR i v zahraničí.

Jiří Seidl, www.seiva.cz

Všechny reference

Získejte ebook 15 mýtů o SEO zdarma.

Prosím klikněte na Sdílet a přidejte zprávu na FB.

Stáhnout

Nezávazná poptávka k této službě

 • Vaše jméno *:
 • E-mail *:
 • Telefon *:
 • WWW stránky:
 • Zpráva *:
 • Spočítejte *: 4 + 2 =

Odpověď na Vaší poptávku můžete očekávat do 24 hodin.

Odeslat poptávku

Potřebujete poradit? Využíjte naší bezplatné konzultace! Volejte prosím na 773 993 014

Nevíte si rady?

 • Jméno: Alena Špinarová
 • Telefon: +420 773 993 014
 • E-mail: