Analýza použitelnosti internetových stránek

Testování použitelnosti webových stránek odhalí, co je na stránkách koncipováno správně a co naopak špatně. Na potenciálních zákaznících ověříme použitelnost stránek a zjistíme, jak by se dala navýšit jejich efektivita.

3 důvody, proč testovat:

 • Najdeme většinu designových a funkčních chyb
 • Zvýšení efektivity webu, a tím i počtu objednávek
 • Spokojený návštěvník, který bude objednávat

Jste si jisti, že návštěvníci Vašich stránek najdou informace, pro které si přišli? A najdou je snadno a rychle?

Informační architektura

Informační architektura (zkratka IA) je obor zabývající se tříděním informací, jejich uspořádáním a vhodným pojmenováním. Účelem informační architektury je usnadnit zpětné vyhledávání relevantních informací jejich vhodnou organizací, navigací a reprezentací. Jejím cílem je dosáhnout co nejefektivnějšího uspořádání těchto dat a usnadnit tak návštěvníkům vyhledávání a práci s nimi.

Co řeší informační architektura

Jak probíhá testování?

Jelikož programátoři a grafici pohlížejí na stránky odlišněji než internetoví návštěvníci, provádíme analýzu použitelnosti internetových stránek za pomoci potenciálních zákazníků. Ti procházejí cíleně webové stránky a odpovídají na otázky ohledně orientace, použitelnosti a dojmů ze stránek.
Testujeme již zavedené internetové stránky, ale také šablony pro nově vznikající web.

8 nejčastějších chyb internetových stránek

Správná použitelnost webových stránek je důležitá pro jejich efektivitu. Pokud budete mít sice hezké stránky, ale potenciální zákazníci na nich budou bloudit a nebudou moci najít potřebné informace, velmi rychle je opustí a půjdou objednávat a nakupovat jinam.

Výsledky analýzy od nás obdržíte v elektronické formě. Předložíme Vám návrhy, jak stávající i vznikající webové stránky upravit, aby jejich použitelnost a efektivita byla co nejvyšší. Zaručíme Vám, že po navrhnutých úpravách vzroste nejenom oblíbenost stránek, ale i počet objednávek. Obraťte se na nás!

S odvedenou prací spol. SEO Expert jsem byl spokojený, jen bych rád ještě více obsáhnul internet svými produkty.

Hotové domy, www.hotovedomy.cz

S provedeným auditem dvou specifických oblastí jsme byli spokojeni, zjištěné informace, závady a náměty pro nás byly užitečné a řídíme se jimi.

Plzeňské městské dopravní podniky, a. s., www.pmdp.cz

Vaši společnost jsem si vybral před několika lety na základě výsledků umístění vašich klientů ve vyhledávačích. Příjemně mě tehdy překvapila erudice obchodního zástupce. S příchodem pana Adámka se mi s vaší společností komunikuje výrazně lépe. Postupně se zlepšily výsledky umístění našich českých stránek ve vyhledávačích. Nyní doufám, že se našim stránkám podaří dosáhnout cíle, umístění na první stránce jak v ČR i v zahraničí.

Jiří Seidl, www.seiva.cz

Všechny reference

Získejte ebook 15 mýtů o SEO zdarma.

Prosím klikněte na Sdílet a přidejte zprávu na FB.

Stáhnout

Nezávazná poptávka k této službě

 • Vaše jméno *:
 • E-mail *:
 • Telefon *:
 • WWW stránky:
 • Zpráva *:
 • Spočítejte *: 7 - 1 =

Odpověď na Vaší poptávku můžete očekávat do 24 hodin.

Odeslat poptávku

Potřebujete poradit? Využíjte naší bezplatné konzultace! Volejte prosím na 773 993 014

Nevíte si rady?

 • Jméno: Alena Špinarová
 • Telefon: +420 773 993 014
 • E-mail: