Analýza použitelnosti internetových stránek

Testování použitelnosti webových stránek odhalí, co je na stránkách koncipováno správně a co naopak špatně. Na potenciálních zákaznících ověříme použitelnost stránek a zjistíme, jak by se dala navýšit jejich efektivita.

3 důvody, proč testovat:

 • Najdeme většinu designových a funkčních chyb
 • Zvýšení efektivity webu, a tím i počtu objednávek
 • Spokojený návštěvník, který bude objednávat

Jste si jisti, že návštěvníci Vašich stránek najdou informace, pro které si přišli? A najdou je snadno a rychle?

Informační architektura

Informační architektura (zkratka IA) je obor zabývající se tříděním informací, jejich uspořádáním a vhodným pojmenováním. Účelem informační architektury je usnadnit zpětné vyhledávání relevantních informací jejich vhodnou organizací, navigací a reprezentací. Jejím cílem je dosáhnout co nejefektivnějšího uspořádání těchto dat a usnadnit tak návštěvníkům vyhledávání a práci s nimi.

Co řeší informační architektura

Jak probíhá testování?

Jelikož programátoři a grafici pohlížejí na stránky odlišněji než internetoví návštěvníci, provádíme analýzu použitelnosti internetových stránek za pomoci potenciálních zákazníků. Ti procházejí cíleně webové stránky a odpovídají na otázky ohledně orientace, použitelnosti a dojmů ze stránek.
Testujeme již zavedené internetové stránky, ale také šablony pro nově vznikající web.

8 nejčastějších chyb internetových stránek

Správná použitelnost webových stránek je důležitá pro jejich efektivitu. Pokud budete mít sice hezké stránky, ale potenciální zákazníci na nich budou bloudit a nebudou moci najít potřebné informace, velmi rychle je opustí a půjdou objednávat a nakupovat jinam.

Výsledky analýzy od nás obdržíte v elektronické formě. Předložíme Vám návrhy, jak stávající i vznikající webové stránky upravit, aby jejich použitelnost a efektivita byla co nejvyšší. Zaručíme Vám, že po navrhnutých úpravách vzroste nejenom oblíbenost stránek, ale i počet objednávek. Obraťte se na nás!

Nechal jsem si od společnosti SEO Expert vytvořit webové stránky na míru dle projektu web easy. Základní dobře optimalizované stránky si nyní sám spravuji a doplňuji. Je to opravdu easy. Zkouším nyní i Ipobočku a už po několika dnech se mi ozval první zákazník.

Miroslav Zelený, www.hotovedomy.cz

„Nechal jsem si zřídit poptávkový web od společnosti SEO Expert a tolik objednávek pár dnů po spuštění jsem opravdu nečekal. Vřeje doporučuji!„

Vratislav Melcer, www.ramovani-vazby.cz

Se společností SEO Expert a.s, spolupracujeme od léta 2012 na optimalizaci webových stránek a zvýšení návštěvnosti. Již po prvních týdnech spolupráce se objevily první hmatatelné výsledky, které v dnešních dnech dosahují k naší spokojenosti téměř maxima. Po všech stránkách spolupráce jsme spokojeni a velmi rádi jejich služby dále doporučíme.

Ing. František Hanačík, www.raynet.cz

Všechny reference

Získejte ebook 15 mýtů o SEO zdarma.

Prosím klikněte na Sdílet a přidejte zprávu na FB.

Stáhnout

Nezávazná poptávka k této službě

 • Vaše jméno *:
 • E-mail *:
 • Telefon *:
 • WWW stránky:
 • Zpráva *:
 • Spočítejte *: 8 + 4 =

Odpověď na Vaší poptávku můžete očekávat do 24 hodin.

Odeslat poptávku

Potřebujete poradit? Využíjte naší bezplatné konzultace! Volejte prosím na 773 993 014

Nevíte si rady?

 • Jméno: Alena Špinarová
 • Telefon: +420 773 993 014
 • E-mail: