Nový projekt iPobočka.cz

Vydáno: 24. 12. 2010 | Autor: Alena Špinarová | 623 slov | Aktuality Aktuality

Hledáte způsob, jak zvýšit Vaší firmě objednávky? Společnost SEO Expert spustila unikátní projekt Internetová pobočka, který společnostem v jakémkoli oboru pomůže k radikálnímu růstu objednávek. Internetová pobočka funguje jako zaručený generátor poptávky a představuje dokonalé řešení nedostatku zákazníků. Obraťte se na tým předních specialistů na internetový marketing a SEO a získejte jistotu garantované poptávky. Nechte si realizovat internetovou pobočku právě nyní!

Co je to internetová pobočka a jak funguje?

Internetová pobočka je především skvělým řešením nízké návštěvnosti a prodejnosti. Princip spočívá v získávání zákazníků na celosvětové síti Internet. Tyto zákazníky dokážeme prostřednictvím celého komplexu specializovaných aktivit nasměrovat přímo do Vaší internetové pobočky. Tu Vám navíc sami zřídíme a uvedeme do provozu. Vaše pobočka bude existovat pod vlastní internetovou doménou, nebo bude mít vlastní internetové stránky. Už nemusíte Vy za zákazníkemmy jej k Vám pošleme sami a pomůžeme Vám jej přesvědčit!

Internetová pobočka nejsou obyčejné webovky

Nízká návštěvnost a málo obchodů už není problém, který by trápil Vás – nyní se s ním bude potýkat méně prozíravá konkurence. Internetová pobočka není totéž co obyčejné webové stránky, ale na rozdíl do prostého představení zboží za nové objednávky skutečně ručí. Smyslem internetové pobočky není jen prostá prezentace Vašeho produktu, ale efektivní zviditelnění vybraných produktů i celé Vaší společnosti, a navíc přesvědčení návštěvníků, aby skutečně realizovali objednávku.

Více návštěv, více zákazníků, větší zisky

Tento projekt skutečně prodává. Vy platíte pouze za přivedené, vhodně cílené zákazníky, a objednávka je garantována. Díky dlouholetým zkušenostem společnosti SEO Expert a efektivní propagaci budou zákazníci Vaši internetovou pobočku sami vyhledávat a navštěvovat. Návrh, tvorba, spuštění a správa Vaší internetové pobočky je zcela zdarmapředplatíte si pouze několik stovek cílených relevantních zákazníků, které do Vaší pobočky nasměrujeme. Neváhejte a zvyšte Vaše zisky co nejdříve! Kontaktujte nás!

Kam dále?

Rubriky

Aktuálně

Newsletter

Odebírejte od nás tipy, triky a novinky z oblasti internetové reklamy. Neposíláme více jak 1 email měsíčně. Odhlášení možné kdykoliv.

RSS & Facebook

Štítky